Kes Traşı İcraata Bak

Evet sevgili okuyucular, İsrail günlerdir süren hava harekatının ardından kara harekatını başlattı. Çocuk, genç, kadın, kız demeden katliamlarına bir yenisini daha ekliyor, masum insanları hedef alıyor, çocukların üzerine bombalar atıyor. Tüm dünya orantısız güç kullanan İsrail Devletini sadece seyrediyor. Seyretmekle kalmayıp bazı ülkeler açıkça destek veriyor. Gizli Müslüman! olduğu söylenen Obama bile İsrail Devletine hak veriyor. Almanya ve Fransa açıkça İsraili destekliyor.
Tam da bu sırada iki Güney Amerika ülkesi dikkatleri üzerine topluyor. ve Şili
Venezuella büyükelçisini sınırdışı etmiş, Şili ise ile tüm ticari ilişkilerini kestiğini duyurdu. Bu ülkeleri tebrik ediyorum, ayakta alkışlıyorum. Bizim ümmeti aval aval baksın, hani ümmet ? hani ? hani tüm müslümanlar kardeşti? Bu işler Cumhurbaşkanlığı seçim kampanyasında oy toplama uğruna İsrail devletine yönelik şovenist söylemlerle olmuyor sayın ! Traşı kes icraata bak, ziraa fazla traş cilt bozarmış! Lafa gelince Venezuela ve Şiliye gavur dersiniz, ama bana göre insanlığa en yakın iki ülke bu, siz müslüman oldunuz da ne yaptınız ALLAH aşkına?
Sayın Başbakanımızdan benim hiç bir umudum ve beklentim yoktur. Terör bitsin, kan dursun diye neredeyse örgüt yandaşlarıyla ve örgüt başıyla kucaklaşacak kadar aciz bir duruma düştü.
Günlerdir IŞİD denilen kanlı örgütün elinde rehin tutulan vatandaşlarımızı kurtarmak için hiç bir siyasi veya askeri planı yok, sadece televizyonlardan IŞİD’e yalvarıyor. Ne olursunuz vatandaşlarımızı bırakın, Allah’ınızı severseniz bırakın, eğer bırakırsanız size elma şekeri alacam!
Kendi ülkesindeki sorunları halledememiş bir başbakanın İsraile yaptırım uygulaması, ticari ilişkileri kesmesi veya uygulaması akıl ve mantığa yatkın gelmiyor.
Güya müslüman bir ülkeyiz ama, başta Türkiye olmak üzere diğer müslüman ülkelerin tavrına bakınca Şili ve Venezuelaya iltica edesim geldi.

Bir önceki yazımız olan Sürüngen Hareketleri - İslami Sohbet başlıklı makalemizde kertenkele, kumbalığı ve kuzey afrika çölleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiket(ler): , , , , , , , , , .Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.