Rüyada At Arabası Görmek

At arabasına bindiğinizi görmek, geçici bir hastalığa yakalanacağınız anlamına da gelir.Birçok yeri ziyaret edeceksiniz.
At arabasına bindiğinizi görmek, geçici bir hastalığa yakalanacağınız anlamına da gelir.Birçok yeri ziyaret edeceksiniz.
Birçok yeri ziyaret edeceğiniz anlamına gelir. Eğer at arabasına bindiğinizi gördüyseniz, geçici ve fazla ciddi olmayan bir hastalığa yakalanacaksınız.
Birçok yeri ziyaret edeceksiniz. At arabasına bindiğinizi görmek, geçici bir hastalığa yakalanacağınız anlamına da gelir.
Birçok yeri ziyaret edeceksiniz. At arabasına bindiğinizi görmek, geçici bir hastalığa yakalanacağınız anlamına da gelir.

Rüyada At Arabasına Binmek

Üzerinde durmaya hiç değmeyecek, rüya sahibinin moralini bozmaya dahi yetmeyecek bir sorun yaşaması olarak tabir edilir.

Kullanmak

Rüya sahibinin bir hayalinin gerçekleşeceğine delalet eder. Aynı zamanda da, çok istediği bir yere gideceği anlamına gelir.

Rüyada Eşek Arabası Görmek

Uçak ile gidilecek, ülke dışındaki bir yolculuk anlamına gelir. Rüya sahibinin keyfiyetten, çok istediği yabancı bir adayı ya da koyu görmek için istediği o yolculuğa nihayet çıkabileceği şeklinde tabir edilir.

Rüyada Eşek Görmek

Rüya sahibinin moralinin bozulmasına neden olacak bir durum yaşayacağına işaret eder. Rüya sahibi, birinden çok kötü bir söz işitecek, buna çok içerleyecek ve kızacak demektir.

Rüyada Eşek Anırması

Üzücü olaylarla karşılaşmaya ve büyük hayal kırıklıkları yaşamaya delalet eder. Eşek anırması, kötü bir olayın gerçekleşeceğinin habercisidir.

Rüyada Eşekten Düşmek

Rüya sahibi için geçim zorluğu çekmeye ve darlık içine düşmeye delalet eder. Rüyasında eşekten düştüğünü gören kişinin iyi giden hayatı bir anda bozulacak ve sıkıntılar baş gösterecek demektir.

Rüyada at arabası görmek, rahatına ve keyfine düşkün olmaya delalettir. Bu rüyayı gören kişilerin parası olmasa bile, kesinlikle taviz vermeden hareket ettiğini söyleyebiliriz. Görenler sizin bol miktarda paranız olduğunu düşünecekler. Kimsenin yapamayacağı şeyleri yaparım diye atılmanız, lüksünüzden ödün vermemeniz sizin karakteristik özelliklerinizden biri. Paranız az ve siz varlık içinde olduğunuzu düşünerek hareket ediyorsunuz. Biraz daha düşünceli olmalısınız, yaşamdan alacağınız zevki böyle alamazsınız.

Bazı yorumculara göre bu rüyaları gören kişilerin seyahati ve gezmeyi sevdikleri anlaşılır. Sizler için dünyayı gezmek en büyük zevklerden biri. Siz leyleği havada görmüş kişilerden biri olarak tanınıyorsunuz. Rüyanızda gördüğünüz at arabasına binmeniz, yaşanan olumsuzluk karşısında üzülmemeniz, buna değmeyecek bir olayın gerçekleştiğini anlayabilirsiniz. Bindiğiniz at arabasını siz kullanırsanız, hayallerinizin gerçeğe dönüşeceğini anlamalısınız. Artık üzülmenize, sıkılmanıza gerek kalmadı. Siz hem yolculuğa çıkacaksınız, hem de tüm hayalleriniz gerçekleşecek. Her şey sizin istediğiniz gibi gelişecek. İsteyip te gidemediğiniz yerlere ulaşacaksınız. At arabasına binmek bazı yorumcular tarafından, küçük bir rahatsızlık atlatılmaya yorulsa da, siz yine de rüyanızı her şeyiyle değerlendirin. Eminiz gördükleriniz sizin hayrınıza gelişecektir.

Rüyada at arabası görmek, hayatınızda güzel bir olayla karşılaşacağınız anlamını da taşımaktadır. Güzel olayların eşiğindesiniz. Siz maceralarla dolu bir hayatın perdesini aralayacaksınız. Hayat sizlere güzel yüzüyle görünecek. Sıkıntılarınız at arabasına bindiğinizde, arkanızda kalacak. Siz sevilen kişiliğinizle, gönüllerde taht kurmuşsunuz. Bu size rüyalarınızda anlatılmaya çalışılmış. Bunu iyi değerlendirmenizi isteriz.

iSLam, iSLami Sohbet, iSLami Chat, iSLami Sohbet Odalari, Dini Sohbet, Dini Chat, iSLami Bilgiler, Dini Bilgiler, iSLami Sohbetler, nur sohbet

Bir önceki yazımız olan Rüyada Atkı Görmek başlıklı makalemizde , ve hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiket(ler): , , , .Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.