Rüyada Atkı Görmek

Rüyasında boynuna bir atkı takan kimse kendi isteği ve dileğiyle bir sorumluluğu üzerine alacak ve sonunda feraha ve bolluğa kavuşacak demektir.
Atki görmek siginmakla yorumlanir. Rüyanizda tanidiginiza bir atki verdiginizi görmeniz, bir seyden korkunuz varsa kurtulacaginiza, bir borçtan dolayi sikistiriliyorsaniz o borcu ödemek için karsiligini bulacaginiza isarettir. Omzunuzdaki atkiyi çikarip bir kenara koydugunuzu görmek, bütün sikintilarinizin geride kaldigina, feraha ulasacaginiza delalet eder.
, iyi bir kimseden yardım göreceğinize ve himaye edileceğinize delalet eder.

Rüyada Atkı Örmek

Rüyada atkı örmek ya da atkı ördüğünü görmek sevinç ve mutlulukla yorumlanır. Rüya sahibinin keyfinin, huzurunun ve rahatının yerinde, sevdiklerinin de çevresinde olduğuna delalet eder. Atkı ören bir kişiyi görmek de rüyayı gören kişinin iyi niyetlerine tabir edilir.

Rüyada Atkı Takmak

Rüyada atkı taktığını görmek, rüyayı gören kişinin iç dünyasıyla değerlendirilir. Kişinin duygularının hareketleneceği, kalbinin bir kuş gibi çarpacağı ve tabir yerindeyse sanki karnında kelebekler uçuşuyormuş gibi hissedeceği bir dönemin yaşanacağı anlamına gelir.

Rüyada Atkı Almak

Rüyada atkı aldığını görmek, rüya sahibinin sevinçle başladığı bir işin sonunda hayal kırıklığı yaşayacağına ve hüsrana uğrayacağına işaret eder. Kişi, güzel şeylerle karşılaşmayı umarken melanetle ve uğursuzlukla karşılaşacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Yeşil Atkı Görmek

Rüyada yeşil atkı görmek sağlıkla değerlendirilir. Rüyayı gören kişinin sağlığının ve huzurunun yerinde olacağı, ağız tadı ve hoşlukla yaşayacağı anlamına gelir. Uzun bir ömre tabir edilir.

Rüyada Mavi Atkı Görmek

Rüyasında mavi atkı gören kişinin hayalleri ve dilekleri yerine gelecek, duaları kabul olacak ve rüya sahibi muradına erecek demektir. Hayatın çoğunluğunun mutluluk ve güzellikle geçeceğine, kişinin sahip oldukları nedeni ile kendini pek çok kişiden şanslı olarak göreceğine delalet eder.

Rüyada atkı satmak , sağlık sorunlarınızın olacağına fakat bu sorunları yakın zamanda bir kimse sayesinde aşacağınıza işarettir. Tanıdığınız bir kimseye atkı satıyorsanız , sağlığınızla alakalı iyi gelişmeler olacağına işarettir.

Rüyada atkı hediye etmek , sahip olduğunuz malınızı kıskanan ve sizin her şeyinizi takip eden kişiler olduğuna delalettir.

Rüyada atkı hediye almak , bir büyüğünüzün verdiği fikir sayesinde yeni işler yapacağınıza ve bu işler sayesinde yapacağınıza ve elinize geçecek düzenli paralara delalettir.

Atkı almak , yapacağınız bir seyahat sırasında kaybedeceğiniz değerli bir eşyaya delalettir. Rüyada tanıdık bir kimseden atkı almak , herhangi bir ortamda bulacağınız fakat size ait olmayan pahalı bir eşya veya paraya delalettir.

Atkı vermek , sahip olacağınız bir mülke ve bu mülk sayesinde kazanacağınız paralara delalettir.

Rüyada atkı takmak , partnerinizle yaşayacağınız mutlu anlara ve hayırlı olaylara delalettir. Atkı takan birisini görmek , aileye yeni bir bireyin katılacağına ve bu kişi ile işler yapacağınıza delalettir.

Atkıyı çıkarmak , sağlığınızla alakalı bir ameliyat geçireceğinize ve bu operasyon sonucunda sağlığınıza tekrar kavuşacağınıza işarettir.

Rüyada atkı şapka ( bere ) görmek , kazanacağınız veya yapmış olduğunuz birikimleri hayırlı bir yerde kullanacağınıza işarettir.

iSLam, iSLami Sohbet, iSLami Chat, iSLami Sohbet Odalari, Dini Sohbet, Dini Chat, iSLami Bilgiler, Dini Bilgiler, iSLami Sohbetler, nur sohbet

Bir önceki yazımız olan Rüyada Avize Görmek başlıklı makalemizde , ve rüyada avize görmek hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiket(ler): , , , , .Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.