Rüyada Ayçiçeği Görmek

sıcaklık simgeler, bolluğu, uzun ömür ve refahı simgeler. Bu rüya sizin doğru yönde hizmet verdiğinizi ve manevi rehberlik kaynağı olduğunuzu ifade eder.

Rüyada ay çiçeği koparmak, kopardığını görmek Sizin başkalarının yanlış görünümünü tarafından aldatılmış olabileceğinizi işaret eder.

Ayçiçeği tarlası ise zor zamanlarda bile sabırlı, sebatlı olduğunuzu gösterir.

Şansın açılması ve sıkıntıların sona ermesi anlamına gelir.
Şansın açılması ve sıkıntıların sona ermesi anlamına gelir.
Rüyasinda ayçiçegi ektigini görmek, faydali bir is yapacagina delalet eder. Ayçiçegini topladigini gören basladigi isten sonuç alir ve faydalanir.

Rüyada Ayçiçeği Yediğini Görmek

Rüyada ayçiçeği yediğini gören kişi hayattan yana şifa bulacak demektir. Ağır borçlar kolaylıkla kapanacak, hastalıklar bitecek, hayat bir anda güzelleşecek ve hafifleyecektir. Sıkıntının, derdin ve fakirliğin yerini, sağlık, zenginlik ve mutluluk alacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Ayçiçeği Toplamak

Büyük, ani değişiklik ve sürpriz bir gelişme olarak değerlendirilir. Rüya sahibinin öylesine ve büyük beklentiler içerisine girmeden atıldığı bir işten hiç ummadığı ve hayal edemediği kadar büyük miktarda kazanç elde edeceğine tabir edilir.

Rüyada Ayçiçeği Tarlası Görmek

Rüyada ayçiçeği tarlası görmek, rüya sahibinin her zaman herkese iyi niyetlerle ve dostane duygularla yaklaştığına, düşmanına dahi kötülük yapamayacak kadar temiz kalpli ve incelikli olduğuna delalet eder. Kişi, kendini iyi şeyler yapmaya adamış, yüce gönüllü biridir denir.

Rüyada Ayçiçeği Ekmek

Rüyada ayçiçeği ekmek de rüyada ayçiçeği tarlası görmek gibi tabir edilir. İyiliğe ve hayra yakın durup, hak yolunda sevap olacak, insanlar için de makbule geçecek ameller yapmaya işaret eder.

Rüyada Ayçiçeği Almak

Rüyada ayçiçeği aldığını gören kişi muradına erecek ve sevdiğine kavuşacaktır diye ifade edilir. Rüya sahibi hayallerini süsleyen kişiyi bulacak, onunla çok mutlu olacağı bir hayata adım atmak için bir araya gelip, saygı ve sevgi çerçevesinde bir birlikteliğe başlayacaktır.

Tiflisi Tabirleri : » Çağdaş Ulema: Ayçiçeğine sahip olmak; büyük bir zarara uğrayacağınıza işarettir.
Diyanet Ruya : Rüyada ayçiçeğinin görülmesi; huzurlu ve mutlu günlerin arefesinde olduğuna işaret eder.
Seyyid Süleyman : Ayçiçeği ekmek, fayda ve netice hasıl olacak bir işle yorumlanır. Ayçiçeği topladığını gören, başladığı işten istifade eder.

iSLam, iSLami Sohbet, iSLami Chat, iSLami Sohbet Odalari, Dini Sohbet, Dini Chat, iSLami Bilgiler, Dini Bilgiler, iSLami Sohbetler, nur sohbet

Bir önceki yazımız olan Rüyada Ayran Görmek başlıklı makalemizde , ve rüyada ayran görmek hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiket(ler): , , .Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.