Rüyada Ayrılık Görmek

-rüyanızda sevdiğiniz bir kişiden ayrıldığınızı ya da sevdiğiniz bir kişinin sizden ayrıldığını gördüyseniz hayatınızda bir takım zorluklarla karşılaşacağınıza işarettir.

-rüyanızda sizin için önemli olmayan, sevmediğiniz bir kişiyle ayrılık yaşadığınızı gördüyseniz hayatınızın düzene gireceğine işaret eder.

ayrıca ayrılık ;

-uzakta olan bir yakınınızla kavuşacağınıza

-Yeni bir işe gireceğinize

-hastaysanız iyileşeceğinize

-bir yolculuk yapacağınıza da delalet eder.

Rüyada Eşinden Ayrılmak

Rüyasında eşinden ayrıldığını gören kişinin hayatının zorlaşacağı, işlerinin ve yükünün çok daha ağırlaşacağı, iyi giden şeylerin tersine gitmeye başlayacağı anlamına gelir. Zorlukların ve sıkıntıların baş göstermesi ile açıklanır.

Rüyada Kocadan Ayrılmak

Rüya sahibinin başına pek çok kötü olay gelmesine ve tüm aksiliklerin sanki sıraya girmişçesine bir anda yaşanmasına işaret eder. Rüyasında kocasından ayrıldığını gören kişi geçim sıkıntısına düşer, borçlanır ve bu nedenle sağlığından olur.

Rüyada Boşanmak

Rüyada boşanmak şans anlamına gelir. Rüya sahibi erkekse şansı açılacak ve hayatı yoluna girecek demektir. Eğer rüya sahibi kadınsa bu rüya, insanlarla olan iletişiminin bazı fikir çatışmaları nedeni ile bozulmasına en çok da özel hayatta problem yaşanmasına delalet eder.

Rüyada Vedalaşmak

Ayrılık rüyaları arasında en hayırlı olanı belki de bu rüyadır denebilir. Tam tersi şekilde yorumlanır, uzakların yakın olması yani hasretin sona ermesi, ayrı olanların kucaklaşması ve çektikleri ayrılık acısından kurtulması anlamına gelirken bir yanda da fikir birliği edip, ortak görüşte bir araya gelerek, barış sağlamanın habercisidir.

Rüyada Uzaklaşmak

Rüya sahibinin rüyası her ne şekilde olursa olsun yani kişi rüyasında her neyden uzaklaştığını görürse görsün rüyası aynı şekilde çıkacak demektir. Örneğin kişi uzak diyarlara gittiğini görmek süratiyle uzaklaşıyorsa gerçekten de uzağa gidecek demektir. Ya da sevdiği birinden soğuyup geri durmak suretiyle bir uzaklık yaşıyorsa bu rüyanın gerçek olacağı anlamına gelir.

Ayrı olanların birleşmesine, uzaktakilerin kavuşmasına delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Vedalaşmak.)
Ayrılık Rüyaları olduğu gibi yorumlanır.
Bu rüyanin tabiri birbirine kavusmanin ziddidir. Bazen de bozguna ve düsmanla karsilasildigi vakit kaçmaya delalet eder.

iSLam, iSLami Sohbet, iSLami Chat, iSLami Sohbet Odalari, Dini Sohbet, Dini Chat, iSLami Bilgiler, Dini Bilgiler, iSLami Sohbetler, nur sohbet

Bir önceki yazımız olan Rüyada Ayva Görmek başlıklı makalemizde rüya tabirleri, rüya yorumları ve rüyada ayva görmek hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiket(ler): , , .Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.