Rüyada dil şişmesi

, işlerinizin yolunda gitmeyeceğine işaret eder. Dil, rüyadaki anlamı; size yardımcı olan anlamı taşır. Günlük hayatta her türlü işinize koşacak olan dil, yaşam kalitenizi arttıracak ve yorgunluğunuzun azalmasını sağlayacaktır. Dilinizin şişmesi, işlerinizin karışmasına ve yolundan çıkmasına işaret eder.

Duygusal ilişkilerinizde yeni gelişmelerin ortaya çıkması gibi durumlara da işaret edecek olan bu durum, eğlenceli bir yaşantıya ve çılgın bir sevgiliye delalet eder. Dilinizi ısırıyor ve şiştiğini görüyorsanız, bir şeylere öfkelendiğinizi ve bunu içine attığınızı delalet eder. Canınızı sıkan durum ile yüzleşmeli ve öfkenizi azaltmalısınız.

Diğer rüya yorumcularına göre, hastalıkların sizi beklediğini ve sıkıntılar ortaya çıkacağına işaret eder. Huzurunuzun kaçmasına ve sağlığınızın sıkıntıya düşmesine delalet eden bu durum ağız tadınızın da kaçmasında sebebiyet olacaktır. Rüya sahibi keyfine düşkün olduğuna ve rahatlığı sevdiğine işaret eden bu durum, onu huzursuzlaştıracak be öfkelendirecektir. Rahatsızlıkları atlatabilmek için uzun süre mücadele vermek zorunda kalsanız da sonunda ferahlığa ereceksiniz.

Bir önceki yazımız olan Rüyada Arpa Görmek başlıklı makalemizde rüya tabirleri, rüya yorumları ve rüyada arpa hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiket(ler): .Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.