Rüyada dil yemek

, bir hayvanın dilini yediğinizi görmek, sağlık bir yaşama işaret eder. Kurbanlık veya normal bir hayvanın dilini yemek size sağlıklı günler getirecek ve ağız tadınızı renklendirecektir. Ayrıca berekete işaret eder.

Rüyada pişmiş dil yemek

Rüyada pişmiş dil yemek, kurbanlık hayvandan faydalandığınıza ve ideallerine ulaşmak için çeşitli yollara başvuracağınıza yorumlanır. Sağlığınız için önemli bir faydası olduğuna ve uzun ömürler sizi beklediğine işaret eder. Dili siz pişiriyorsanız, uzun ve meşakkatli bir yol sizi bekliyor demektir. Hayallerinize ulaşmak için bu yoldan geçmeli ve sıkıntıları aşmalısınız.

Rüyada bilinmeyen bir dili yemek

Rüyada bilmediğiniz bir dili yemek size zarar veren bir duruma işaret eder. İnsanların ahını aldığınız veya kötülediğiniz için kötü bir kimliğe sahip olmanıza ve karşıdaki kişilerde size aynı şekilde davranacağına işaret eder. Dedikodu yaptığınıza veya sizin hakkında yapılan dedikoduya delalettir. Bunların yanında hırslı ve kararlı yapıda olmanız, başarılara ulaşmanızda yardımı olacak ve sizi olumlu yönden etkileyecektir.

 

Bir önceki yazımız olan Rüyada dil tutulması başlıklı makalemizde dil tutulması ve rüyada hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiket(ler): , , .Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Rüyada dil yemek için 2 cevap

  1. Kader diyorki:

    Rüyamda arkadaşımın yılan yumurtası kırdığını gördüm ve içinde küçük zararsız bi yilan çıkıyordu sonra Bn anne yılanı görünce ordan gidiyrdum ve sonra bi yoldan geçiyordum ve o yol hep tavuk yumurtası. Vardı. Sonra arkadaşlarımı aramaya başladım bi ağacın altında onları buldum ve bna nasl kurtuldiklarini anlatıyorlar onlar kndi dillerini pisirip yemisler ama hepsinin ağzında dilleri vardı ve knusuyrlardi. Lütfen rüyamı yorumlar msnz.

    • Babasultan diyorki:

      Sevgili Kader; öncelikle rüyanız hayırlara vesile olsun. Rüyanızda arkadaşınızın yılan yumurtası kırdığını ve içinden küçük bir yılanın çıktığını, daha sonra anne yılanı görünce oradan uzaklaşmanız konusunda şunları söyleyebilirim. Çevrenizdeki kişilere karşı daha dikkatli olunuz, çünkü bir takım olumsuzluklar ve belalı işler etrafınızda dönüp durmakta, kaza ve belalara karşı çok dikkat etmelisiniz, haklı olduğunuz konularda bile karşı taraftan darbe alabilirsiniz. Tavuk yumurtası görmeniz ise sizin ve ailenizin ekonomik durumunun yükseleceğine dalalet eder. Arkadaşlarınızın kendi dillerini pişirip yemiş olduklarını, ama hala dillerinin mevcut olduğunu ve konuşuyor olmalarını görmeniz ise; çevrenizdeki insanların bir çoğunun gerçek kişilik ve yüzlerini yansıtmadığını, bir çoğunun yalancı ve ikiyüzlü olduğunu, sizi kandırmak ve sizden faydalanmak için her türlü dalavereye başvuracaklarını işaret etmektedir. Sevgiyle kalınız….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.