Rüyada diş çektirmek

, bazı yorumcular tarafından olumlu yorumlanırken bazı yorumcular tarafından da tam aksine oldukça olumsuz bir şekilde yorumlanmaktadır.

Rüyada diş çektirmek bazı yorumcular tarafından sağlık ve bol kazanç şeklinde yorumlanır. Bu rüyayı görenler bu yorumcuların yorumlarına göre faydalı işlere imza atarlar, parasal kazanç sağlarlar. Mutluluğun ve huzurun onlarla birlikte olacağına delalet ettiği söylenir. Hayatlarında olumlu gelişmeler yaşanacağına yorumlanır bu rüya. Aynı zamanda diğer yorumculara göre de çürük diş hastalığa ve ölüme işaret eder. Rüyasında diş çektirdiklerini görenlerin sağlık sorunları yaşayacaklarını söylerler. Maddi zorluklar ve aile içinde yaşanacak huzursuzluk olarak yorumlanır. Ancak bu yorumculara göre rüyada diş çektirmek sıkıntının ardından gelecek refahı simgelemektedir; tıpkı gerçek hayatta diş çektirildiğinde olduğu gibi.

Rüya yorumcuları rüyada diş çektirmek konusunda çekilen dişin rüya sahibinin etrafından birisini simgelediğini söylemektedir. Örneğin alt dişlerin baba tarafını, üst dişlerin anne tarafını simgelediği ve çekilen dişin temsil ettiği kişinin başına bir sıkıntı geleceği şeklinde yorum yapılır.

Bir önceki yazımız olan Rüyada dilekçe yazmak başlıklı makalemizde dilekçe, rüyada ve yazmak hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiket(ler): , , .Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.