Rüyada domates yemek

, bolluk, bereket olarak tabir edilir. Çabucak gelecek kısmet demektir. Yediğiniz domatesin rengine ve güzelliğine göre değişecek bir kısmeti ifade etmektedir. Yediğiniz olgun bir domates altın, yediğiniz ham bir domates ise maddi değerli şeyleri ifade etmektedir.

Bazen de rüyada domates yemek; rüya sahibinin yediği domates olgun ve lezzetli bir domates ise güzel fırsatlar olarak yorumlanırken ekşi veya acı bir domates yemek, sıkıntı ve sorun olarak tabir edilir. Rüyada domates toplamakta yine diğerleri gibi mal, para, altın biriktirmeye ve istenilen şeylerin olacağına işaret olarak kabul edilir.

Rüyada domates yemek veya kısaca domatesin kendisini görmek, kıpkırmızı ve olgun, güzel görünümlü ise kısa sürede kavuşulacak mal, altın veya para gibi fırsatlar olarak yorumlanırken yeşil ya da ekşi, tatsız, güzel görünmeyen bir domates, sıkıntı ve sorun anlamına gelir. Ayrıca mevsiminde rüyada görülen domates, yine erişilecek fırsatlar olarak tabir edilebilirken zamanı olmadığı halde rüyada domates görmek, sıkıntı anlamı taşır.

Bir önceki yazımız olan Rüyada dolma yemek başlıklı makalemizde dolma, rüyada ve YEMEK hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiket(ler): , , .Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.