Rüyada duvak çıkarmak

, çok istediğiniz bir şeyin gerçekleşmesi ve ya bir muradınıza ereceğiniz ve muradınızın gerçekleşmesinin son evresinde olduğunuz anlamına gelir. Rüyalar bazen bize hayatımıza dair yollar gösterir ve gelecek ile ilgilibazı bilgiler paylaşır. İnsanlar rüyaların ne anlama geldiğine bazen çok inanır. Bazı rüyalar da bizi çok etkileyebilir. Bu rüyaların anlamları çok önemlidir.

Rüyada duvak çıkarmak hayır ile başlanan bir işin yorucu kısmının atlattıktan sonra varılan hayırlı sonucu anlamına gelir. Bu iş sizin refah ve huzura kavuşmanızı sağlayacaktır. Bu rüyalar size gerçek hayattan anlamlar gösterir. Siz de merak ettiyseniz eğer tabirler sözlüğünün sayesinde rüyanızın anlamını öğrenebilirsiniz. Rüyalar yol gösterici olabileceği gibi tamamen bilinç altı ile ilgili rüyalar da görülebilir. Eğer gerçek bir anlam yüklemek istiyorsanız rüya tabirleri sözlüğü size yardımcı olur.

Rüyada duvak çıkarmak size hayırlı bir dileğinizin gerçekleştiği ve sizin çok mutlu olacağınızı anlatır. Siz hayırlı bir geleceğe adım attıysanız bu rüya bu anlama gelir.

Bir önceki yazımız olan Rüyada dudak şişmesi başlıklı makalemizde dudak, rüyada ve şişmesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiket(ler): , , .Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.