Skype bildirim ayarları

Bu konumuzda hesabımız açıkken listemizden biri skype hesabını açtığında (msn’deki gibi), biri bize anlık ileti gönderdiğinde ya da birinin doğum gününde vb.. bildirim almak isteyip istemeyeceğimizi belirleyeceğiz. Hemen en üstte bulunan araçlara sonra da seçeneklere tıklayalım. Seçeneklerden ise “bildirim” menüsüne gelelim ve tıkladıktan sonra“bildirim ayarları”na tıklayalım. Buradan istediğiniz bildirim ayarlarınıyapabilirsiniz, bu ayarların nasıl etki edeceğini görmek için de aynı ekrandayken üstte sağda “bir örnek göster” seçeneğine tıklayalım. Bize uyan seçenekleri işaretledikten sonra tamam diyip çıkabiliriz.

İstersek çıkmadan önce skype reklamlarını kapatmayı (engellemeyi) da seçebiliriz. Skype ekranındayken solda altta çıkan tanıtım reklamlarını görmek istemiyorsak, tabiri caizse reklamları engellemek istiyorsak skype bu ayarı bizlere sunuyor. “Bildirim ayarları”nın hemen altında bulunan “ikazlar & mesajlar” seçeneğinden “tanıtımlar” ın işaretini kaldırdığımızda skype ekranında reklam görmeyiz artık.

Bir önceki yazımız olan Skype programı ücretli mi? başlıklı makalemizde skype, skype geçiş ve skype paralı mı hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiket(ler): , , , .Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.